preloader
Miejsce dla szukających relaksu w pobliżu wody i lasów - idealne noclegi na urlop! Miejsce dla szukających relaksu w pobliżu wody i lasów - idealne noclegi na urlop! rezerwacja online

REZERWACJA ON-LINE

O nas

Przyjazd
Wyjazd
1 Noc.
Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu
Na kawałku Pojezierza Krajeńskiego
Wśród zwierciadła wody Jeziora Lutowskiego,
Na kawałku Pojezierza Krajeńskiego , wśród zwierciadła wody Jeziora Lutowskiego, w okolicy bogatych lasów znajduje się urokliwe UROCZYSKO LUTÓWKO.
Wyjątkowy charakter i atmosfera Naszego Uroczyska sprawiają, iż stał się idealnym miejscem dla rodzinnego odpoczynku i oderwania się od szarej codzienności .

Nasz obiekt jest samoobsługowy, co oznacza że klucze przejmiecie bez udziału obsługi, brama otworzy się przed Wami po wpisaniu kodu, a Wy będziecie mogli poczuć sie zupełnie jak u siebie. 

Zapraszamy wszystkich by tak jak my pokochali i zauroczyli się miejscem pełnym tajemniczej historii i odkrywaniu dziewiczej natury.
Dobre warunki aktywnego wypoczynku
Miejsce dla tych, którzy szukają relaksu
LUTÓWKO łączy dobre warunki aktywnego wypoczynku z typowym wiejskim urokiem slow life. To miejsce dla tych, którzy szukają relaksu w pobliżu wody i lasów, ale z dala od zgiełku aglomeracji, zapachu spalin, hałasu i głównych szlaków.
Dzika natura Na wyciągnięcie ręki
Okolica jest bardzo urokliwa. Dookoła nas rozciągają się lasy pełne grzybów i zwierząt, jeziora pełne ryb i piękne pejzaże Krajny... Grzyby, ryby, wędrówki, przejażdżki, bliski kontakt z dziką naturą z odrobiną luksusu...
Wypoczywaj o każdej porze roku..
Odpoczynek na pełnym relaksie....
Obiekt posiada bogatą ofertę wakacyjną i całoroczną. Po dpoczynek możesz przyjechać do nas o każdej porze roku... Wiosna, lato, jesień, zima.
Laureat nagrody MistrzowieAgro  Agroturystyka Roku w województwie kujawsko-pomorskim Niezmierni miło nam poinformować o przyznanej nagrodzie dla naszego obiektu w konkursie MistrzowieAgro.

Nasze Uroczysko zajeło I miejsce w kategorii Agroturystyka Roku w województwie kujawsko-pomorskim

Zapraszamy do odwiedzin naszego miejsca.
Laureat nagrody Traveller Review Awards 2023 Najwyżej oceniany obiekt na Booking.com Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za zaufanie i piękne opinie.
Zapraszamy Państwa przez cały rok !!!
Dobre Praktyki w Lutówku Certyfikat Dobrych Praktyk Nasz obiekt jest uczstnikiem projektu Dobrych Praktyk, co oznacza iż realizujemy usługi turystyczne na najwyższym poziomie hotelarskim. Pobyt w naszym miejscu jest bezpieczny i sprzyja dobrej regeneracji i odpoczynku na terenine wiejskim.
Bezpieczny Nocleg Dodatkowe zabezpieczenia higieniczne Staramy się aby pobyt naszych Gości był jak najbardziej bezpieczny. Każdy pokój przed przyjazdem jest dezynfekowany, w przestrzeniach ogólnodostępnych zapewniamy środki do dezynfekcji rąk, oraz są na bieżąco dezynfekowane, aby zapewnić sterylność przestrzeni wpólnej. .
Teren całego obiektu jest ogrodzony, nie ma więc ryzyka spotkania osób postronnych. Na terenie ośrodka wstęp mają tylko nasi Goście i pracownicy.
Nietuzinkowe miejsce Miejsce na SlowHopie  Nasz obiekt można znaleźć w bazie nietuzinkowych miejsc, które oczarowują swoim chrakterem i architekturą. Jesteśmy na SlowHop... 
 

Sprawdź jak dojechać

Facebook
Instagram